Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Ferhatpaşa Lacanche Servisi

Ferhatpaşa Lacanche Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Ferhatpaşa Lacanche servis imkanından yararlanabilirsiniz

Ferhatpaşa Lacanche Servisi

Ferhatpaşa Lacanche servisi, fırın ya da diğer aletler konusunda Ferhatpaşa Lacanche markasına yakışır bir şekilde hizmet veren ve verdiği hizmetlere garantiler veren bir teknik servistir. Uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanları ile Ferhatpaşa Lacanche servisi her geçen gün alanında çok daha iyi bir hale gelmektedir. Sürekli kendini geliştiren ve bu konuda gerekli eğitimler ile ön plana çıkan Ferhatpaşa Lacanche servisi aynı zamanda ekonomik fiyatlar ile de müşterilerine destek sağlamaktadır. Ödeme kolaylığı sağlayarak müşterilerinin mağduriyetini engelleyen Ferhatpaşa Lacanche servisi her geçen gün büyümeye devam eden yapısı ile alanın markası haline gelmiştir.

Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca teknik servis için gerekli olan tüm çalışmaları yapan Ferhatpaşa Lacanche servisi, teknik ekibine ürünler ile ilgili eğitim vermektedir. Gelişen teknoloji ile değişen bu ürünler için sadece tecrübe yeterli değildir. Tecrübe yanında eski ürünler için sağlanan bilgiler de Ferhatpaşa Lacanche servisi tarafından yapılacak çalışmalarda yetersiz görünmektedir. Bu bakımdan Ferhatpaşa Lacanche servisi ürünlerin özellikleri ile ilgili ve teknolojinin getirdiği servis teknikleri ile ilgili çalışanlarına sürekli eğitim vermektedir. Verilen bu eğitim gerek bakım çalışmasında gerek tamir çalışmasında hız ve kalite bakımından en etkili unsurlar arasında yer almaktadır. Günümüzde eğitimli teknik ekip ile istenen servis çalışmasını veren servis sayısının azlığı düşünüldüğünde Ferhatpaşa Lacanche servisi bu konuda alanında en iyi ve en önde yer alan marka haline gelecektir.

Ferhatpaşa Lacanche ürünlerin bakımını titizlik ile gerçekleştiren Ferhatpaşa Lacanche servisi, tamir için de orijinal yedek parçalar kullanmaktadır. Tamir işleminde kullanılan orijinal yedek parçalar Ferhatpaşa Lacanche servisinin ürünlere eski performansını sağlamasına yardımcı olmaktadır. Bu bakımdan geniş bir yedek parça potansiyeli bulunan Ferhatpaşa Lacanche servisi yaptığı tamir işlemleri ile genelde sıkıntısız bir şekilde işlemi tamamlamaktadır. Ferhatpaşa Lacanche servisi bu konuda garantiler de vermektedir. Tamir işlemi sonrasında aynı şekilde ortaya çıkan arıza için Ferhatpaşa Lacanche servisi ücretsiz olarak tamir desteği sağlamaktadır. Böylece yapılan tamir işlemi de son derece kısa sürede son bulmasına rağmen kaliteli şekilde çözüme ulaştığından Ferhatpaşa Lacanche servisi güvenli şekilde tamir işlemi sonrasında garanti vermektedir.

Ferhatpaşa Lacanche Küçük Ev Aletleri - Ferhatpaşa Lacanche Beyaz Eşya - Ferhatpaşa Lacanche Buzdolabı - Ferhatpaşa Lacanche Derin Dondurucu - Ferhatpaşa Lacanche Çamaşır Makinesi - Ferhatpaşa Lacanche Kurutma Makinesi - Ferhatpaşa Lacanche Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Ferhatpaşa Lacanche Bulaşık Makinesi - Ferhatpaşa Lacanche Fırın - Ferhatpaşa Lacanche Mikrodalga Fırın - Ferhatpaşa Lacanche Ocak - Ferhatpaşa Lacanche Set Üstü Ocak - Ferhatpaşa Lacanche Seramik ocak - Ferhatpaşa Lacanche Aspiratör - Ferhatpaşa Lacanche Set Üstü Fırın - Ferhatpaşa Lacanche Su Arıtma Cihazı - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Ürünler - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Fırınlar - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Ocaklar - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Domino Ocaklar - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Aspiratörler - Ferhatpaşa Lacanche Ankastre Davlumbazlar - Ferhatpaşa Lacanche Davlumbazlar - Ferhatpaşa Lacanche Televizyonlar - Ferhatpaşa Lacanche Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Ferhatpaşa Lacanche Isıtıcılar - Ferhatpaşa Lacanche Klima - Ferhatpaşa Lacanche Elektrikli Süpürge - Ferhatpaşa Lacanche Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ