TEZCAN TEKNİK SERVİS

TEKNİK SERVİSİMİZ TÜM MARKA VE MODELLERE ÖZEL SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTADIR.
BELİRTTİĞİMİZ HİÇ BİR MARKA MODELİN YETKİLİ SERVİSİ DEĞİLİZ.
TÜM GARANTİSİ BİTMİŞ BEYAZ EŞYA KOMBİ VE KLİMA ÜRÜNLERİNE ÖZEL TEKNİK SERVİS HİZMETİ SAĞLAMAKTAYIZ.
WEB SİTESİ İÇİNDE İSMİ VE RESİMİ GEÇEN BÜTÜN MARKALARIN TELİF HAKKI İLGİLİ FİRMAYA AİTTİR.
İLGİLİ FİRMALARIN TARAFIMIZA ULAŞMASI VEYA BAŞVURUSU HALİNDE TÜM MARKALARIN VE İLGİLİ LOGO , RESİM GİBİ GÖRSEL YADA YAZILI İÇERİĞİ FİRMAMIZ KALDIRABİLİR.

TİCARİ ENGELİ OLAN TÜM MARKALAR VE LOGOLAR KAR GÜTME AMAÇLI DEĞİL MÜŞTERİYE VERİLEN HİZMETİ ANLATMAK İÇİN KULLANILMIŞTIR.
7/24 Kesintisiz beyaz eşya servis hizmetleri ile pek çok kişinin ihtiyaç duyduğu en olmadık anlarda firma adresi eşliğinde müşterilerinin bir tık uzağında yer almaktadır.
İletişim bilgilerinin yer aldığı internet adresi, aynı zamanda beyaz eşya servisi hizmetleri hakkında detaylı bilgi alınabilecek özellikte olan bir sitedir.
Müşteri güvenini fazlasıyla önemseyen firma, rakipleri arasında hâksiz rekabetten her zaman kaçmış ve kazandığı tüm başarıları kaliteli beyaz eşya servis hizmetleri ile elde etmiştir.
Küçük Ev Aletleri - Beyaz Eşya - Buzdolabı - Derin Dondurucu - Çamaşır Makinesi - Kurutma Makinesi - Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Bulaşık Makinesi - Fırın - Mikrodalga Fırın - Ocak - Set Üstü Ocak - Seramik ocak - Aspiratör - Set Üstü Fırın - Su Arıtma Cihazı - Ankastre Ürünler - Ankastre Fırınlar - Ankastre Ocaklar - Ankastre Domino Ocaklar - Ankastre Aspiratörler - Ankastre Davlumbazlar - Davlumbazlar - Televizyonlar - Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Isıtıcılar - Klima - Elektrikli Süpürge - Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP