Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Yakacık Franke Servisi

Yakacık Franke Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Yakacık Franke servis imkanından yararlanabilirsiniz

Yakacık Franke Servis Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Yakacık Franke Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

İstanbul tüm ilçelerine bölgelerine hizmet sunan firmamız uzman kadrosu ile uzun yıllardır bu alanda destek sağlayan bir kuruluştur.

Personelimize her geçen gün yeni eğitimler verirken yeni çıkan teknolojiler ile ilgili düzenli periyotlar ile eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Bu sayede her model ve seride anında arıza tespiti ve arıza bakım ve onarımı yapılabilmektedir.

Yakacık Franke Servisi olarak servis ağımız ile her geçen gün büyümekte ve müşterilerimize daha profesyonel bir destek hizmeti sunmaktayız.

Koş Yakacık Franke Servisi Tüm Beyaz Eşya Arızalarında Yanınızda

Koş Yakacık Franke Servisi olarak hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor ve bu doğrultuda sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz her türlü bakım ve onarım hizmetinde % 100 müşteri memnuniyet garantisinin yanı sıra tüm işlemlerde 1 yıllık garanti de bizden tüm müşterilerimize hediyemizdir.

Yakacık Franke Servisi nden hizmet almak için yapmanız gerekenler oldukça kolay.

Bunun için dilerseniz sitemiz üzerinde bulunan arıza kayıt, servis kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sistem üzerinden arıza kaydınızın tarafımıza düşmesi ile birlikte sizlere dönüş gerçekleştirilecektir.

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Bunun yanı sıra 7/ 24 hizmet sağlayan çağrı merkezimize ulaşarak da kaydınızı oluşturabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da hizmet sunan çağrı merkezimize sesli yanıt üzerinden kayıt bırakmanız halinde gününde arıza ekiplerimiz adresinize gerekli donanım ve teçhizatla gelerek hızlı ve profesyonel bir destek hizmetini sunacaktır.

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Yakacık Franke Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Yakacık Franke Küçük Ev Aletleri - Yakacık Franke Beyaz Eşya - Yakacık Franke Buzdolabı - Yakacık Franke Derin Dondurucu - Yakacık Franke Çamaşır Makinesi - Yakacık Franke Kurutma Makinesi - Yakacık Franke Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Yakacık Franke Bulaşık Makinesi - Yakacık Franke Fırın - Yakacık Franke Mikrodalga Fırın - Yakacık Franke Ocak - Yakacık Franke Set Üstü Ocak - Yakacık Franke Seramik ocak - Yakacık Franke Aspiratör - Yakacık Franke Set Üstü Fırın - Yakacık Franke Su Arıtma Cihazı - Yakacık Franke Ankastre Ürünler - Yakacık Franke Ankastre Fırınlar - Yakacık Franke Ankastre Ocaklar - Yakacık Franke Ankastre Domino Ocaklar - Yakacık Franke Ankastre Aspiratörler - Yakacık Franke Ankastre Davlumbazlar - Yakacık Franke Davlumbazlar - Yakacık Franke Televizyonlar - Yakacık Franke Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Yakacık Franke Isıtıcılar - Yakacık Franke Klima - Yakacık Franke Elektrikli Süpürge - Yakacık Franke Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
eservishizmeti@gmail.com

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP