Beyaz Eşya Servisi

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis 1

0553 314 79 79

Gezici Servis 2

0532 646 84 10

Kozyatağı Franke Servisi

Kozyatağı Franke Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kozyatağı Franke servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kozyatağı Franke Servis Telefon Numarası : 0216 471 80 95

İstanbul Kozyatağı Franke Acil İletişim Numaramız : 0532 646 84 10 Aynı Gün Hizmet

Haftanın Her Günü 08.30 – 20.30 Saatleri Arası Servis Hizmeti Vermekteyiz.

İstanbul tüm ilçelerine bölgelerine hizmet sunan firmamız uzman kadrosu ile uzun yıllardır bu alanda destek sağlayan bir kuruluştur.

Personelimize her geçen gün yeni eğitimler verirken yeni çıkan teknolojiler ile ilgili düzenli periyotlar ile eğitim hizmeti sağlamaktadır.

Bu sayede her model ve seride anında arıza tespiti ve arıza bakım ve onarımı yapılabilmektedir.

Kozyatağı Franke Servisi olarak servis ağımız ile her geçen gün büyümekte ve müşterilerimize daha profesyonel bir destek hizmeti sunmaktayız.

Koş Kozyatağı Franke Servisi Tüm Beyaz Eşya Arızalarında Yanınızda

Koş Kozyatağı Franke Servisi olarak hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyor ve bu doğrultuda sizlere profesyonel bir hizmet sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz her türlü bakım ve onarım hizmetinde % 100 müşteri memnuniyet garantisinin yanı sıra tüm işlemlerde 1 yıllık garanti de bizden tüm müşterilerimize hediyemizdir.

Kozyatağı Franke Servisi nden hizmet almak için yapmanız gerekenler oldukça kolay.

Bunun için dilerseniz sitemiz üzerinde bulunan arıza kayıt, servis kayıt formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Sistem üzerinden arıza kaydınızın tarafımıza düşmesi ile birlikte sizlere dönüş gerçekleştirilecektir.

Ankastre Servisi - Buzdolabı Servisi - Buzdolabı Tamircisi - Bulaşık Makinesi Servisi - Çamaşır Makinesi Servisi - Davlumbaz Servisi - Fırın Servisi - Kombi Servisi - Klima Servisi Bunun yanı sıra 7/ 24 hizmet sağlayan çağrı merkezimize ulaşarak da kaydınızı oluşturabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da hizmet sunan çağrı merkezimize sesli yanıt üzerinden kayıt bırakmanız halinde gününde arıza ekiplerimiz adresinize gerekli donanım ve teçhizatla gelerek hızlı ve profesyonel bir destek hizmetini sunacaktır.

TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Şube İSTANBUL / ANADOLUYAKASI

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:30 HAFTA SONU : PAZAR GÜNÜ :10:00 – 17:00 Gezici (1 Ekip)

Kozyatağı Franke Servisi Tamir, Tamircisi 2024 – 2025 yılı Servis Ücretleri Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Kozyatağı Franke Küçük Ev Aletleri - Kozyatağı Franke Beyaz Eşya - Kozyatağı Franke Buzdolabı - Kozyatağı Franke Derin Dondurucu - Kozyatağı Franke Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Franke Kurutma Makinesi - Kozyatağı Franke Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kozyatağı Franke Bulaşık Makinesi - Kozyatağı Franke Fırın - Kozyatağı Franke Mikrodalga Fırın - Kozyatağı Franke Ocak - Kozyatağı Franke Set Üstü Ocak - Kozyatağı Franke Seramik ocak - Kozyatağı Franke Aspiratör - Kozyatağı Franke Set Üstü Fırın - Kozyatağı Franke Su Arıtma Cihazı - Kozyatağı Franke Ankastre Ürünler - Kozyatağı Franke Ankastre Fırınlar - Kozyatağı Franke Ankastre Ocaklar - Kozyatağı Franke Ankastre Domino Ocaklar - Kozyatağı Franke Ankastre Aspiratörler - Kozyatağı Franke Ankastre Davlumbazlar - Kozyatağı Franke Davlumbazlar - Kozyatağı Franke Televizyonlar - Kozyatağı Franke Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kozyatağı Franke Isıtıcılar - Kozyatağı Franke Klima - Kozyatağı Franke Elektrikli Süpürge - Kozyatağı Franke Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

ANA MERKEZİMİZİN ADRESİ

Ataşehir Elmas Sok. No:21/A
Ataşehir / İstanbul
[email protected]

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ
SERVİSİ ARA
WHATSAPP