Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Uğur Mumcu Arçelik Servisi

Uğur Mumcu Arçelik Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Uğur Mumcu Arçelik servis imkanından yararlanabilirsiniz

Uğur Mumcu Arçelik Beyaz Eşya Kombi Klima Servisi

Uğur Mumcu Arçelik beyaz eşya alanında 1955 yılından bugüne kadar her yıl, arçelik ailesine yeni ve farklı teknolojide beyaz eşya, klima ve kombi modellerinin dâhil ederek günümüze kadar gelmiştir. Dünya çapında 30000 çalışanı bulunan markanın Türkiye, Romanya Rusya, cin, güne Afrika, Tayland ve Pakistan olmak üzere yedi ülkede on sekiz üretim tesisi, 31 ülkede 33 satış ve pazarlama ofisi ile markanın ürünlerini tüketicilerin hizmetine sunan bir markadır. Doğal olarak markanın bu geniş pazarı içerisinde tüketicilerin satış sonrasında doğabilecek ihtiyaçlarına çözüm olabilmek teknik servis desteği bakımından şubeleri bulunmaktadır. Ancak markanın ürün ve modellerinin kurulum, tamir, bakim, montaj ya da de montaj gibi müşteri ihtiyaçlarının olması duruma karşılık özel olarak verdiği, kişi ya da kişilerden oluşan teknik servis ağıda bulunmaktadır. Tezcan beyaz eşya, klima, kombi servis firması arçelik markasına ait beyaz eşya, kombi ve klima gibi ürünlerin ve modellerinin teknik servis hizmetlerini İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasında sürdürmektedir. Uğur Mumcu Arçelik beyaz eşya, kombi ve klima servisi olarak sektörde hizmet veren firma, profesyonel ekibi ile birlikte, beyaz eşya, kombi ve klima ürünlerinde ihtiyaç olan tamir, onarım, bakım ve montaj hizmeti vermektedir.

Beyaz eşya ve özellikle de arçelik gibi yıllanmış bir markanın ürünleri elbette ki her yıl farklı bir teknolojinin ile karşımıza çıkmaktadır. Bu teknolojik değişim hızına uydurarak müşteri sorunlarının profesyonel dokunuşlarla çözümlemesi ise tezcan beyaz eşya kombi klima servis firması ile yapılmaktadır. Haftanın her günü yirmi dört saat boyunca müşteri talebi doğrultusunda gezici servis olanaklarıyla çalışan firma alanında uzman, teknik donanım hakkında bilgi sahibi vasıflı elemanlardan oluşan ekipleriyle arçelik beyaz eşya kombi klima servis hizmeti vermekte olup, müşteri memnuniyetini on planda tutmaktadır.

Güven, sağlamlık ve kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden çalışan firma üzerinden arçelik beyaz eşya kombi klima servis talepleri doğrultusunda ulaşılabilir olmayı göz ardı etmemiştir. Bu noktada firmanın İstanbul Anadolu yakası servis talep erişim numarası 0216 471 89 95 no’lu telefon hattından sağlanabilmekte olup, İstanbul Avrupa yakası servis talep, erişim numarası 0212 295 62 11 no’lu telefon hattından sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerine daha da yakın olabilmek ve aynı gün servis olanağını İstanbul gibi büyük ve metropol bir şehirde daha sağlıklı ve hızlı sağlayabilmek adına gezici servis hizmeti de bulunan firmanın gezici servis erişim numarası ise 0532 646 84 10 no’lu hat üzerinden sağlanmaktadır.

Uğur Mumcu Arçelik beyaz eşya kombi klima servisi firma olarak buzdolabı, çamaşır, bulaşık, kurutma ve kurutmalık çamaşır makineleri, derin dondurucu, mikro dalga fırın, fırın, set üstü ocak, aspiratör, su arıtma cihazı gibi beyaz eşya ürünlerinin servis hizmetini vermektedir.

Uğur Mumcu Arçelik Küçük Ev Aletleri - Uğur Mumcu Arçelik Beyaz Eşya - Uğur Mumcu Arçelik Buzdolabı - Uğur Mumcu Arçelik Derin Dondurucu - Uğur Mumcu Arçelik Çamaşır Makinesi - Uğur Mumcu Arçelik Kurutma Makinesi - Uğur Mumcu Arçelik Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Uğur Mumcu Arçelik Bulaşık Makinesi - Uğur Mumcu Arçelik Fırın - Uğur Mumcu Arçelik Mikrodalga Fırın - Uğur Mumcu Arçelik Ocak - Uğur Mumcu Arçelik Set Üstü Ocak - Uğur Mumcu Arçelik Seramik ocak - Uğur Mumcu Arçelik Aspiratör - Uğur Mumcu Arçelik Set Üstü Fırın - Uğur Mumcu Arçelik Su Arıtma Cihazı - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Ürünler - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Fırınlar - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Ocaklar - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Domino Ocaklar - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Aspiratörler - Uğur Mumcu Arçelik Ankastre Davlumbazlar - Uğur Mumcu Arçelik Davlumbazlar - Uğur Mumcu Arçelik Televizyonlar - Uğur Mumcu Arçelik Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Uğur Mumcu Arçelik Isıtıcılar - Uğur Mumcu Arçelik Klima - Uğur Mumcu Arçelik Elektrikli Süpürge - Uğur Mumcu Arçelik Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ