Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Taşdelen Airfel Servisi

Taşdelen Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Taşdelen Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Taşdelen Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Taşdelen Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Taşdelen Airfel servis teknik ekibi gerek Taşdelen Airfel kombiler için gerek Taşdelen Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Taşdelen Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Taşdelen Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Taşdelen Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Taşdelen Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Taşdelen Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Taşdelen Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Taşdelen Airfel Küçük Ev Aletleri - Taşdelen Airfel Beyaz Eşya - Taşdelen Airfel Buzdolabı - Taşdelen Airfel Derin Dondurucu - Taşdelen Airfel Çamaşır Makinesi - Taşdelen Airfel Kurutma Makinesi - Taşdelen Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Taşdelen Airfel Bulaşık Makinesi - Taşdelen Airfel Fırın - Taşdelen Airfel Mikrodalga Fırın - Taşdelen Airfel Ocak - Taşdelen Airfel Set Üstü Ocak - Taşdelen Airfel Seramik ocak - Taşdelen Airfel Aspiratör - Taşdelen Airfel Set Üstü Fırın - Taşdelen Airfel Su Arıtma Cihazı - Taşdelen Airfel Ankastre Ürünler - Taşdelen Airfel Ankastre Fırınlar - Taşdelen Airfel Ankastre Ocaklar - Taşdelen Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Taşdelen Airfel Ankastre Aspiratörler - Taşdelen Airfel Ankastre Davlumbazlar - Taşdelen Airfel Davlumbazlar - Taşdelen Airfel Televizyonlar - Taşdelen Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Taşdelen Airfel Isıtıcılar - Taşdelen Airfel Klima - Taşdelen Airfel Elektrikli Süpürge - Taşdelen Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ