Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Sultantepe Airfel Servisi

Sultantepe Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sultantepe Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sultantepe Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Sultantepe Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Sultantepe Airfel servis teknik ekibi gerek Sultantepe Airfel kombiler için gerek Sultantepe Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Sultantepe Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Sultantepe Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Sultantepe Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Sultantepe Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Sultantepe Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Sultantepe Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Sultantepe Airfel Küçük Ev Aletleri - Sultantepe Airfel Beyaz Eşya - Sultantepe Airfel Buzdolabı - Sultantepe Airfel Derin Dondurucu - Sultantepe Airfel Çamaşır Makinesi - Sultantepe Airfel Kurutma Makinesi - Sultantepe Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sultantepe Airfel Bulaşık Makinesi - Sultantepe Airfel Fırın - Sultantepe Airfel Mikrodalga Fırın - Sultantepe Airfel Ocak - Sultantepe Airfel Set Üstü Ocak - Sultantepe Airfel Seramik ocak - Sultantepe Airfel Aspiratör - Sultantepe Airfel Set Üstü Fırın - Sultantepe Airfel Su Arıtma Cihazı - Sultantepe Airfel Ankastre Ürünler - Sultantepe Airfel Ankastre Fırınlar - Sultantepe Airfel Ankastre Ocaklar - Sultantepe Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Sultantepe Airfel Ankastre Aspiratörler - Sultantepe Airfel Ankastre Davlumbazlar - Sultantepe Airfel Davlumbazlar - Sultantepe Airfel Televizyonlar - Sultantepe Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sultantepe Airfel Isıtıcılar - Sultantepe Airfel Klima - Sultantepe Airfel Elektrikli Süpürge - Sultantepe Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ