Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Sarıgazi Airfel Servisi

Sarıgazi Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Sarıgazi Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Sarıgazi Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Sarıgazi Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Sarıgazi Airfel servis teknik ekibi gerek Sarıgazi Airfel kombiler için gerek Sarıgazi Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Sarıgazi Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Sarıgazi Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Sarıgazi Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Sarıgazi Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Sarıgazi Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Sarıgazi Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Sarıgazi Airfel Küçük Ev Aletleri - Sarıgazi Airfel Beyaz Eşya - Sarıgazi Airfel Buzdolabı - Sarıgazi Airfel Derin Dondurucu - Sarıgazi Airfel Çamaşır Makinesi - Sarıgazi Airfel Kurutma Makinesi - Sarıgazi Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Sarıgazi Airfel Bulaşık Makinesi - Sarıgazi Airfel Fırın - Sarıgazi Airfel Mikrodalga Fırın - Sarıgazi Airfel Ocak - Sarıgazi Airfel Set Üstü Ocak - Sarıgazi Airfel Seramik ocak - Sarıgazi Airfel Aspiratör - Sarıgazi Airfel Set Üstü Fırın - Sarıgazi Airfel Su Arıtma Cihazı - Sarıgazi Airfel Ankastre Ürünler - Sarıgazi Airfel Ankastre Fırınlar - Sarıgazi Airfel Ankastre Ocaklar - Sarıgazi Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Sarıgazi Airfel Ankastre Aspiratörler - Sarıgazi Airfel Ankastre Davlumbazlar - Sarıgazi Airfel Davlumbazlar - Sarıgazi Airfel Televizyonlar - Sarıgazi Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Sarıgazi Airfel Isıtıcılar - Sarıgazi Airfel Klima - Sarıgazi Airfel Elektrikli Süpürge - Sarıgazi Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ