Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Küçükyalı Airfel Servisi

Küçükyalı Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Küçükyalı Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Küçükyalı Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Küçükyalı Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Küçükyalı Airfel servis teknik ekibi gerek Küçükyalı Airfel kombiler için gerek Küçükyalı Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Küçükyalı Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Küçükyalı Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Küçükyalı Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Küçükyalı Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Küçükyalı Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Küçükyalı Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Küçükyalı Airfel Küçük Ev Aletleri - Küçükyalı Airfel Beyaz Eşya - Küçükyalı Airfel Buzdolabı - Küçükyalı Airfel Derin Dondurucu - Küçükyalı Airfel Çamaşır Makinesi - Küçükyalı Airfel Kurutma Makinesi - Küçükyalı Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Küçükyalı Airfel Bulaşık Makinesi - Küçükyalı Airfel Fırın - Küçükyalı Airfel Mikrodalga Fırın - Küçükyalı Airfel Ocak - Küçükyalı Airfel Set Üstü Ocak - Küçükyalı Airfel Seramik ocak - Küçükyalı Airfel Aspiratör - Küçükyalı Airfel Set Üstü Fırın - Küçükyalı Airfel Su Arıtma Cihazı - Küçükyalı Airfel Ankastre Ürünler - Küçükyalı Airfel Ankastre Fırınlar - Küçükyalı Airfel Ankastre Ocaklar - Küçükyalı Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Küçükyalı Airfel Ankastre Aspiratörler - Küçükyalı Airfel Ankastre Davlumbazlar - Küçükyalı Airfel Davlumbazlar - Küçükyalı Airfel Televizyonlar - Küçükyalı Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Küçükyalı Airfel Isıtıcılar - Küçükyalı Airfel Klima - Küçükyalı Airfel Elektrikli Süpürge - Küçükyalı Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ