Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Kaynarca Airfel Servisi

Kaynarca Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kaynarca Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kaynarca Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kaynarca Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kaynarca Airfel servis teknik ekibi gerek Kaynarca Airfel kombiler için gerek Kaynarca Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kaynarca Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kaynarca Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kaynarca Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kaynarca Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kaynarca Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kaynarca Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kaynarca Airfel Küçük Ev Aletleri - Kaynarca Airfel Beyaz Eşya - Kaynarca Airfel Buzdolabı - Kaynarca Airfel Derin Dondurucu - Kaynarca Airfel Çamaşır Makinesi - Kaynarca Airfel Kurutma Makinesi - Kaynarca Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kaynarca Airfel Bulaşık Makinesi - Kaynarca Airfel Fırın - Kaynarca Airfel Mikrodalga Fırın - Kaynarca Airfel Ocak - Kaynarca Airfel Set Üstü Ocak - Kaynarca Airfel Seramik ocak - Kaynarca Airfel Aspiratör - Kaynarca Airfel Set Üstü Fırın - Kaynarca Airfel Su Arıtma Cihazı - Kaynarca Airfel Ankastre Ürünler - Kaynarca Airfel Ankastre Fırınlar - Kaynarca Airfel Ankastre Ocaklar - Kaynarca Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kaynarca Airfel Ankastre Aspiratörler - Kaynarca Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kaynarca Airfel Davlumbazlar - Kaynarca Airfel Televizyonlar - Kaynarca Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kaynarca Airfel Isıtıcılar - Kaynarca Airfel Klima - Kaynarca Airfel Elektrikli Süpürge - Kaynarca Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ