Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Kartal Airfel Servisi

Kartal Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kartal Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kartal Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kartal Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kartal Airfel servis teknik ekibi gerek Kartal Airfel kombiler için gerek Kartal Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kartal Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kartal Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kartal Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kartal Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kartal Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kartal Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kartal Airfel Küçük Ev Aletleri - Kartal Airfel Beyaz Eşya - Kartal Airfel Buzdolabı - Kartal Airfel Derin Dondurucu - Kartal Airfel Çamaşır Makinesi - Kartal Airfel Kurutma Makinesi - Kartal Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kartal Airfel Bulaşık Makinesi - Kartal Airfel Fırın - Kartal Airfel Mikrodalga Fırın - Kartal Airfel Ocak - Kartal Airfel Set Üstü Ocak - Kartal Airfel Seramik ocak - Kartal Airfel Aspiratör - Kartal Airfel Set Üstü Fırın - Kartal Airfel Su Arıtma Cihazı - Kartal Airfel Ankastre Ürünler - Kartal Airfel Ankastre Fırınlar - Kartal Airfel Ankastre Ocaklar - Kartal Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kartal Airfel Ankastre Aspiratörler - Kartal Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kartal Airfel Davlumbazlar - Kartal Airfel Televizyonlar - Kartal Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kartal Airfel Isıtıcılar - Kartal Airfel Klima - Kartal Airfel Elektrikli Süpürge - Kartal Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ