Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Kadıköy Airfel Servisi

Kadıköy Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Kadıköy Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Kadıköy Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Kadıköy Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Kadıköy Airfel servis teknik ekibi gerek Kadıköy Airfel kombiler için gerek Kadıköy Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Kadıköy Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Kadıköy Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Kadıköy Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Kadıköy Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Kadıköy Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Kadıköy Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Kadıköy Airfel Küçük Ev Aletleri - Kadıköy Airfel Beyaz Eşya - Kadıköy Airfel Buzdolabı - Kadıköy Airfel Derin Dondurucu - Kadıköy Airfel Çamaşır Makinesi - Kadıköy Airfel Kurutma Makinesi - Kadıköy Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Kadıköy Airfel Bulaşık Makinesi - Kadıköy Airfel Fırın - Kadıköy Airfel Mikrodalga Fırın - Kadıköy Airfel Ocak - Kadıköy Airfel Set Üstü Ocak - Kadıköy Airfel Seramik ocak - Kadıköy Airfel Aspiratör - Kadıköy Airfel Set Üstü Fırın - Kadıköy Airfel Su Arıtma Cihazı - Kadıköy Airfel Ankastre Ürünler - Kadıköy Airfel Ankastre Fırınlar - Kadıköy Airfel Ankastre Ocaklar - Kadıköy Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Kadıköy Airfel Ankastre Aspiratörler - Kadıköy Airfel Ankastre Davlumbazlar - Kadıköy Airfel Davlumbazlar - Kadıköy Airfel Televizyonlar - Kadıköy Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Kadıköy Airfel Isıtıcılar - Kadıköy Airfel Klima - Kadıköy Airfel Elektrikli Süpürge - Kadıköy Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ