Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

İnkilap Airfel Servisi

İnkilap Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İnkilap Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

İnkilap Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için İnkilap Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. İnkilap Airfel servis teknik ekibi gerek İnkilap Airfel kombiler için gerek İnkilap Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz İnkilap Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan İnkilap Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan İnkilap Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren İnkilap Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde İnkilap Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. İnkilap Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

İnkilap Airfel Küçük Ev Aletleri - İnkilap Airfel Beyaz Eşya - İnkilap Airfel Buzdolabı - İnkilap Airfel Derin Dondurucu - İnkilap Airfel Çamaşır Makinesi - İnkilap Airfel Kurutma Makinesi - İnkilap Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İnkilap Airfel Bulaşık Makinesi - İnkilap Airfel Fırın - İnkilap Airfel Mikrodalga Fırın - İnkilap Airfel Ocak - İnkilap Airfel Set Üstü Ocak - İnkilap Airfel Seramik ocak - İnkilap Airfel Aspiratör - İnkilap Airfel Set Üstü Fırın - İnkilap Airfel Su Arıtma Cihazı - İnkilap Airfel Ankastre Ürünler - İnkilap Airfel Ankastre Fırınlar - İnkilap Airfel Ankastre Ocaklar - İnkilap Airfel Ankastre Domino Ocaklar - İnkilap Airfel Ankastre Aspiratörler - İnkilap Airfel Ankastre Davlumbazlar - İnkilap Airfel Davlumbazlar - İnkilap Airfel Televizyonlar - İnkilap Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İnkilap Airfel Isıtıcılar - İnkilap Airfel Klima - İnkilap Airfel Elektrikli Süpürge - İnkilap Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ