Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

İcadiye Airfel Servisi

İcadiye Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak İcadiye Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

İcadiye Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için İcadiye Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. İcadiye Airfel servis teknik ekibi gerek İcadiye Airfel kombiler için gerek İcadiye Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz İcadiye Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan İcadiye Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan İcadiye Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren İcadiye Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde İcadiye Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. İcadiye Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

İcadiye Airfel Küçük Ev Aletleri - İcadiye Airfel Beyaz Eşya - İcadiye Airfel Buzdolabı - İcadiye Airfel Derin Dondurucu - İcadiye Airfel Çamaşır Makinesi - İcadiye Airfel Kurutma Makinesi - İcadiye Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - İcadiye Airfel Bulaşık Makinesi - İcadiye Airfel Fırın - İcadiye Airfel Mikrodalga Fırın - İcadiye Airfel Ocak - İcadiye Airfel Set Üstü Ocak - İcadiye Airfel Seramik ocak - İcadiye Airfel Aspiratör - İcadiye Airfel Set Üstü Fırın - İcadiye Airfel Su Arıtma Cihazı - İcadiye Airfel Ankastre Ürünler - İcadiye Airfel Ankastre Fırınlar - İcadiye Airfel Ankastre Ocaklar - İcadiye Airfel Ankastre Domino Ocaklar - İcadiye Airfel Ankastre Aspiratörler - İcadiye Airfel Ankastre Davlumbazlar - İcadiye Airfel Davlumbazlar - İcadiye Airfel Televizyonlar - İcadiye Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - İcadiye Airfel Isıtıcılar - İcadiye Airfel Klima - İcadiye Airfel Elektrikli Süpürge - İcadiye Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ