Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Gözcübaba Airfel Servisi

Gözcübaba Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Gözcübaba Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Gözcübaba Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Gözcübaba Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Gözcübaba Airfel servis teknik ekibi gerek Gözcübaba Airfel kombiler için gerek Gözcübaba Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Gözcübaba Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Gözcübaba Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Gözcübaba Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Gözcübaba Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Gözcübaba Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Gözcübaba Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Gözcübaba Airfel Küçük Ev Aletleri - Gözcübaba Airfel Beyaz Eşya - Gözcübaba Airfel Buzdolabı - Gözcübaba Airfel Derin Dondurucu - Gözcübaba Airfel Çamaşır Makinesi - Gözcübaba Airfel Kurutma Makinesi - Gözcübaba Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Gözcübaba Airfel Bulaşık Makinesi - Gözcübaba Airfel Fırın - Gözcübaba Airfel Mikrodalga Fırın - Gözcübaba Airfel Ocak - Gözcübaba Airfel Set Üstü Ocak - Gözcübaba Airfel Seramik ocak - Gözcübaba Airfel Aspiratör - Gözcübaba Airfel Set Üstü Fırın - Gözcübaba Airfel Su Arıtma Cihazı - Gözcübaba Airfel Ankastre Ürünler - Gözcübaba Airfel Ankastre Fırınlar - Gözcübaba Airfel Ankastre Ocaklar - Gözcübaba Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Gözcübaba Airfel Ankastre Aspiratörler - Gözcübaba Airfel Ankastre Davlumbazlar - Gözcübaba Airfel Davlumbazlar - Gözcübaba Airfel Televizyonlar - Gözcübaba Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Gözcübaba Airfel Isıtıcılar - Gözcübaba Airfel Klima - Gözcübaba Airfel Elektrikli Süpürge - Gözcübaba Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ