Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Fikirtepe Airfel Servisi

Fikirtepe Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Fikirtepe Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Fikirtepe Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Fikirtepe Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Fikirtepe Airfel servis teknik ekibi gerek Fikirtepe Airfel kombiler için gerek Fikirtepe Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Fikirtepe Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Fikirtepe Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Fikirtepe Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Fikirtepe Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Fikirtepe Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Fikirtepe Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Fikirtepe Airfel Küçük Ev Aletleri - Fikirtepe Airfel Beyaz Eşya - Fikirtepe Airfel Buzdolabı - Fikirtepe Airfel Derin Dondurucu - Fikirtepe Airfel Çamaşır Makinesi - Fikirtepe Airfel Kurutma Makinesi - Fikirtepe Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Fikirtepe Airfel Bulaşık Makinesi - Fikirtepe Airfel Fırın - Fikirtepe Airfel Mikrodalga Fırın - Fikirtepe Airfel Ocak - Fikirtepe Airfel Set Üstü Ocak - Fikirtepe Airfel Seramik ocak - Fikirtepe Airfel Aspiratör - Fikirtepe Airfel Set Üstü Fırın - Fikirtepe Airfel Su Arıtma Cihazı - Fikirtepe Airfel Ankastre Ürünler - Fikirtepe Airfel Ankastre Fırınlar - Fikirtepe Airfel Ankastre Ocaklar - Fikirtepe Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Fikirtepe Airfel Ankastre Aspiratörler - Fikirtepe Airfel Ankastre Davlumbazlar - Fikirtepe Airfel Davlumbazlar - Fikirtepe Airfel Televizyonlar - Fikirtepe Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Fikirtepe Airfel Isıtıcılar - Fikirtepe Airfel Klima - Fikirtepe Airfel Elektrikli Süpürge - Fikirtepe Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ