Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Feyzullah Airfel Servisi

Feyzullah Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Feyzullah Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Feyzullah Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Feyzullah Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Feyzullah Airfel servis teknik ekibi gerek Feyzullah Airfel kombiler için gerek Feyzullah Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Feyzullah Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Feyzullah Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Feyzullah Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Feyzullah Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Feyzullah Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Feyzullah Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Feyzullah Airfel Küçük Ev Aletleri - Feyzullah Airfel Beyaz Eşya - Feyzullah Airfel Buzdolabı - Feyzullah Airfel Derin Dondurucu - Feyzullah Airfel Çamaşır Makinesi - Feyzullah Airfel Kurutma Makinesi - Feyzullah Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Feyzullah Airfel Bulaşık Makinesi - Feyzullah Airfel Fırın - Feyzullah Airfel Mikrodalga Fırın - Feyzullah Airfel Ocak - Feyzullah Airfel Set Üstü Ocak - Feyzullah Airfel Seramik ocak - Feyzullah Airfel Aspiratör - Feyzullah Airfel Set Üstü Fırın - Feyzullah Airfel Su Arıtma Cihazı - Feyzullah Airfel Ankastre Ürünler - Feyzullah Airfel Ankastre Fırınlar - Feyzullah Airfel Ankastre Ocaklar - Feyzullah Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Feyzullah Airfel Ankastre Aspiratörler - Feyzullah Airfel Ankastre Davlumbazlar - Feyzullah Airfel Davlumbazlar - Feyzullah Airfel Televizyonlar - Feyzullah Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Feyzullah Airfel Isıtıcılar - Feyzullah Airfel Klima - Feyzullah Airfel Elektrikli Süpürge - Feyzullah Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ