Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Esenkent Airfel Servisi

Esenkent Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Esenkent Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Esenkent Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Esenkent Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Esenkent Airfel servis teknik ekibi gerek Esenkent Airfel kombiler için gerek Esenkent Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Esenkent Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Esenkent Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Esenkent Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Esenkent Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Esenkent Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Esenkent Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Esenkent Airfel Küçük Ev Aletleri - Esenkent Airfel Beyaz Eşya - Esenkent Airfel Buzdolabı - Esenkent Airfel Derin Dondurucu - Esenkent Airfel Çamaşır Makinesi - Esenkent Airfel Kurutma Makinesi - Esenkent Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Esenkent Airfel Bulaşık Makinesi - Esenkent Airfel Fırın - Esenkent Airfel Mikrodalga Fırın - Esenkent Airfel Ocak - Esenkent Airfel Set Üstü Ocak - Esenkent Airfel Seramik ocak - Esenkent Airfel Aspiratör - Esenkent Airfel Set Üstü Fırın - Esenkent Airfel Su Arıtma Cihazı - Esenkent Airfel Ankastre Ürünler - Esenkent Airfel Ankastre Fırınlar - Esenkent Airfel Ankastre Ocaklar - Esenkent Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Esenkent Airfel Ankastre Aspiratörler - Esenkent Airfel Ankastre Davlumbazlar - Esenkent Airfel Davlumbazlar - Esenkent Airfel Televizyonlar - Esenkent Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Esenkent Airfel Isıtıcılar - Esenkent Airfel Klima - Esenkent Airfel Elektrikli Süpürge - Esenkent Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ