Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Dudullu Airfel Servisi

Dudullu Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Dudullu Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Dudullu Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Dudullu Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Dudullu Airfel servis teknik ekibi gerek Dudullu Airfel kombiler için gerek Dudullu Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Dudullu Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Dudullu Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Dudullu Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Dudullu Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Dudullu Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Dudullu Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Dudullu Airfel Küçük Ev Aletleri - Dudullu Airfel Beyaz Eşya - Dudullu Airfel Buzdolabı - Dudullu Airfel Derin Dondurucu - Dudullu Airfel Çamaşır Makinesi - Dudullu Airfel Kurutma Makinesi - Dudullu Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Dudullu Airfel Bulaşık Makinesi - Dudullu Airfel Fırın - Dudullu Airfel Mikrodalga Fırın - Dudullu Airfel Ocak - Dudullu Airfel Set Üstü Ocak - Dudullu Airfel Seramik ocak - Dudullu Airfel Aspiratör - Dudullu Airfel Set Üstü Fırın - Dudullu Airfel Su Arıtma Cihazı - Dudullu Airfel Ankastre Ürünler - Dudullu Airfel Ankastre Fırınlar - Dudullu Airfel Ankastre Ocaklar - Dudullu Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Dudullu Airfel Ankastre Aspiratörler - Dudullu Airfel Ankastre Davlumbazlar - Dudullu Airfel Davlumbazlar - Dudullu Airfel Televizyonlar - Dudullu Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Dudullu Airfel Isıtıcılar - Dudullu Airfel Klima - Dudullu Airfel Elektrikli Süpürge - Dudullu Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ