Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Çengelköy Airfel Servisi

Çengelköy Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çengelköy Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çengelköy Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Çengelköy Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Çengelköy Airfel servis teknik ekibi gerek Çengelköy Airfel kombiler için gerek Çengelköy Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Çengelköy Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Çengelköy Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Çengelköy Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Çengelköy Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Çengelköy Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Çengelköy Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Çengelköy Airfel Küçük Ev Aletleri - Çengelköy Airfel Beyaz Eşya - Çengelköy Airfel Buzdolabı - Çengelköy Airfel Derin Dondurucu - Çengelköy Airfel Çamaşır Makinesi - Çengelköy Airfel Kurutma Makinesi - Çengelköy Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çengelköy Airfel Bulaşık Makinesi - Çengelköy Airfel Fırın - Çengelköy Airfel Mikrodalga Fırın - Çengelköy Airfel Ocak - Çengelköy Airfel Set Üstü Ocak - Çengelköy Airfel Seramik ocak - Çengelköy Airfel Aspiratör - Çengelköy Airfel Set Üstü Fırın - Çengelköy Airfel Su Arıtma Cihazı - Çengelköy Airfel Ankastre Ürünler - Çengelköy Airfel Ankastre Fırınlar - Çengelköy Airfel Ankastre Ocaklar - Çengelköy Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Çengelköy Airfel Ankastre Aspiratörler - Çengelköy Airfel Ankastre Davlumbazlar - Çengelköy Airfel Davlumbazlar - Çengelköy Airfel Televizyonlar - Çengelköy Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çengelköy Airfel Isıtıcılar - Çengelköy Airfel Klima - Çengelköy Airfel Elektrikli Süpürge - Çengelköy Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ