Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Çamlıca Airfel Servisi

Çamlıca Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Çamlıca Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Çamlıca Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Çamlıca Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Çamlıca Airfel servis teknik ekibi gerek Çamlıca Airfel kombiler için gerek Çamlıca Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Çamlıca Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Çamlıca Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Çamlıca Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Çamlıca Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Çamlıca Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Çamlıca Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Çamlıca Airfel Küçük Ev Aletleri - Çamlıca Airfel Beyaz Eşya - Çamlıca Airfel Buzdolabı - Çamlıca Airfel Derin Dondurucu - Çamlıca Airfel Çamaşır Makinesi - Çamlıca Airfel Kurutma Makinesi - Çamlıca Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Çamlıca Airfel Bulaşık Makinesi - Çamlıca Airfel Fırın - Çamlıca Airfel Mikrodalga Fırın - Çamlıca Airfel Ocak - Çamlıca Airfel Set Üstü Ocak - Çamlıca Airfel Seramik ocak - Çamlıca Airfel Aspiratör - Çamlıca Airfel Set Üstü Fırın - Çamlıca Airfel Su Arıtma Cihazı - Çamlıca Airfel Ankastre Ürünler - Çamlıca Airfel Ankastre Fırınlar - Çamlıca Airfel Ankastre Ocaklar - Çamlıca Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Çamlıca Airfel Ankastre Aspiratörler - Çamlıca Airfel Ankastre Davlumbazlar - Çamlıca Airfel Davlumbazlar - Çamlıca Airfel Televizyonlar - Çamlıca Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Çamlıca Airfel Isıtıcılar - Çamlıca Airfel Klima - Çamlıca Airfel Elektrikli Süpürge - Çamlıca Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ