Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Büyükbakkalköy Airfel Servisi

Büyükbakkalköy Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Büyükbakkalköy Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Büyükbakkalköy Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Büyükbakkalköy Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Büyükbakkalköy Airfel servis teknik ekibi gerek Büyükbakkalköy Airfel kombiler için gerek Büyükbakkalköy Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Büyükbakkalköy Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Büyükbakkalköy Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Büyükbakkalköy Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Büyükbakkalköy Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Büyükbakkalköy Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Büyükbakkalköy Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Büyükbakkalköy Airfel Küçük Ev Aletleri - Büyükbakkalköy Airfel Beyaz Eşya - Büyükbakkalköy Airfel Buzdolabı - Büyükbakkalköy Airfel Derin Dondurucu - Büyükbakkalköy Airfel Çamaşır Makinesi - Büyükbakkalköy Airfel Kurutma Makinesi - Büyükbakkalköy Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Büyükbakkalköy Airfel Bulaşık Makinesi - Büyükbakkalköy Airfel Fırın - Büyükbakkalköy Airfel Mikrodalga Fırın - Büyükbakkalköy Airfel Ocak - Büyükbakkalköy Airfel Set Üstü Ocak - Büyükbakkalköy Airfel Seramik ocak - Büyükbakkalköy Airfel Aspiratör - Büyükbakkalköy Airfel Set Üstü Fırın - Büyükbakkalköy Airfel Su Arıtma Cihazı - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Ürünler - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Fırınlar - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Ocaklar - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Aspiratörler - Büyükbakkalköy Airfel Ankastre Davlumbazlar - Büyükbakkalköy Airfel Davlumbazlar - Büyükbakkalköy Airfel Televizyonlar - Büyükbakkalköy Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Büyükbakkalköy Airfel Isıtıcılar - Büyükbakkalköy Airfel Klima - Büyükbakkalköy Airfel Elektrikli Süpürge - Büyükbakkalköy Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ