Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Aydınlı Airfel Servisi

Aydınlı Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Aydınlı Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Aydınlı Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Aydınlı Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Aydınlı Airfel servis teknik ekibi gerek Aydınlı Airfel kombiler için gerek Aydınlı Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Aydınlı Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Aydınlı Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Aydınlı Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Aydınlı Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Aydınlı Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Aydınlı Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Aydınlı Airfel Küçük Ev Aletleri - Aydınlı Airfel Beyaz Eşya - Aydınlı Airfel Buzdolabı - Aydınlı Airfel Derin Dondurucu - Aydınlı Airfel Çamaşır Makinesi - Aydınlı Airfel Kurutma Makinesi - Aydınlı Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Aydınlı Airfel Bulaşık Makinesi - Aydınlı Airfel Fırın - Aydınlı Airfel Mikrodalga Fırın - Aydınlı Airfel Ocak - Aydınlı Airfel Set Üstü Ocak - Aydınlı Airfel Seramik ocak - Aydınlı Airfel Aspiratör - Aydınlı Airfel Set Üstü Fırın - Aydınlı Airfel Su Arıtma Cihazı - Aydınlı Airfel Ankastre Ürünler - Aydınlı Airfel Ankastre Fırınlar - Aydınlı Airfel Ankastre Ocaklar - Aydınlı Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Aydınlı Airfel Ankastre Aspiratörler - Aydınlı Airfel Ankastre Davlumbazlar - Aydınlı Airfel Davlumbazlar - Aydınlı Airfel Televizyonlar - Aydınlı Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Aydınlı Airfel Isıtıcılar - Aydınlı Airfel Klima - Aydınlı Airfel Elektrikli Süpürge - Aydınlı Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ