Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Altunizade Airfel Servisi

Altunizade Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Altunizade Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Altunizade Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Altunizade Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Altunizade Airfel servis teknik ekibi gerek Altunizade Airfel kombiler için gerek Altunizade Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Altunizade Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Altunizade Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Altunizade Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Altunizade Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Altunizade Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Altunizade Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Altunizade Airfel Küçük Ev Aletleri - Altunizade Airfel Beyaz Eşya - Altunizade Airfel Buzdolabı - Altunizade Airfel Derin Dondurucu - Altunizade Airfel Çamaşır Makinesi - Altunizade Airfel Kurutma Makinesi - Altunizade Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Altunizade Airfel Bulaşık Makinesi - Altunizade Airfel Fırın - Altunizade Airfel Mikrodalga Fırın - Altunizade Airfel Ocak - Altunizade Airfel Set Üstü Ocak - Altunizade Airfel Seramik ocak - Altunizade Airfel Aspiratör - Altunizade Airfel Set Üstü Fırın - Altunizade Airfel Su Arıtma Cihazı - Altunizade Airfel Ankastre Ürünler - Altunizade Airfel Ankastre Fırınlar - Altunizade Airfel Ankastre Ocaklar - Altunizade Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Altunizade Airfel Ankastre Aspiratörler - Altunizade Airfel Ankastre Davlumbazlar - Altunizade Airfel Davlumbazlar - Altunizade Airfel Televizyonlar - Altunizade Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Altunizade Airfel Isıtıcılar - Altunizade Airfel Klima - Altunizade Airfel Elektrikli Süpürge - Altunizade Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ