Beyaz Eşya Servisi

Çağrı Merkezi

444 1 762

Anadolu Yakası

0216 471 80 95

Gezici Servis

0532 646 84 10

Altayçeşme Airfel Servisi

Altayçeşme Airfel Servisi Olarak İstanbul'un Tüm Semtlerine eşyalarınızın bozulması arızalanması durumunda hemen çağrı merkezimizi arayarak Altayçeşme Airfel servis imkanından yararlanabilirsiniz

Altayçeşme Airfel Klima ve Kombi Servisi

Özellikle kış aylarında hayatımızın vazgeçilmez parçası hakine gelen kombiler ve daha çok yaz aylarının serinleme aracı olsa da 4 mevsim için kullanım avantajı bulunan klimalar için Altayçeşme Airfel servisi haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca hiç durmadan hizmet vermektedir. Servisin en avantajlı yanı gelişen teknoloji ile birlikte klima ya da kombilerin değişen sistemlerine tam anlamıyla hakim olan teknik ekibi bünyesinde bulunduruyor olmasıdır. Altayçeşme Airfel servis teknik ekibi gerek Altayçeşme Airfel kombiler için gerek Altayçeşme Airfel klimalar için gereken tüm teknik alt yapıya sahiptir. Bu cihazların bakım ya da onarım çalışmalarını en kısa sürede gerçekleştiren ekip hiçbir çalışmasında profesyonelliği elden bırakmamaktadır.

Klima ve kombiler için en fazla karşılaşılan işlemler arasında yıl içinde yapılan rutin bakım çalışmaları yer almaktadır. Bu çalışmalar için sadece bir telefon ile ulaşabileceğiniz Altayçeşme Airfel servisine özel bir bilgi vermenize gerek yoktur. Servise sadece cihazınız için istediğiniz bakım işlemi ile ilgili bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu bilgi sonrasında oldukça kısa süre içinde yerinde hizmet amacı ile teknik ekip ziyaretinize gelecektir. Bu ziyaretten sonra yapılan işlemler, klima ya da kombinizde oluşan sıkıntılar ya da genel bakım ile ilgili sizlere detaylı bilgi hem yapılan çalışma öncesinde hem daha sonrasında verilmektedir. Bu bakımdan Altayçeşme Airfel servis tarafından size sunulan fiyatlar ile ilgili kafanızda en ufak soru işaretleri bulunmayacaktır.

Rutin şekilde yapılan klima ve kombi bakımında dahi oldukça hassas bir çalışma yapan Altayçeşme Airfel servis, bu cihazların onarımı konusunda ise çok daha hassas olmaktadır. Yapılan işlemler ya da çalışmalar ile ilgili garantiler de veren Altayçeşme Airfel servis değişen tüm yedek parçaların orijinallerini kullanmaktadır. Bu sayede kısa sürede onarım çalışması da en kaliteli şekilde Altayçeşme Airfel servis tarafından sonlandırılmaktadır. Bu çalışma ile klima ya da kombileriniz eski performansına geri dönmektedir. Kısa sürede gerçekleşen bu işlem ile cihazlar tüm yıl boyunca aynı sıkıntıyı tekrarladığı durumlarda ücretsiz olarak yeniden çalışma kapısını da sizlere açmaktadır. Altayçeşme Airfel servisi bakım ya da onarımı en iyi şekilde yapmaktadır.

Altayçeşme Airfel Küçük Ev Aletleri - Altayçeşme Airfel Beyaz Eşya - Altayçeşme Airfel Buzdolabı - Altayçeşme Airfel Derin Dondurucu - Altayçeşme Airfel Çamaşır Makinesi - Altayçeşme Airfel Kurutma Makinesi - Altayçeşme Airfel Kurutmalı Çamaşır Makinesi - Altayçeşme Airfel Bulaşık Makinesi - Altayçeşme Airfel Fırın - Altayçeşme Airfel Mikrodalga Fırın - Altayçeşme Airfel Ocak - Altayçeşme Airfel Set Üstü Ocak - Altayçeşme Airfel Seramik ocak - Altayçeşme Airfel Aspiratör - Altayçeşme Airfel Set Üstü Fırın - Altayçeşme Airfel Su Arıtma Cihazı - Altayçeşme Airfel Ankastre Ürünler - Altayçeşme Airfel Ankastre Fırınlar - Altayçeşme Airfel Ankastre Ocaklar - Altayçeşme Airfel Ankastre Domino Ocaklar - Altayçeşme Airfel Ankastre Aspiratörler - Altayçeşme Airfel Ankastre Davlumbazlar - Altayçeşme Airfel Davlumbazlar - Altayçeşme Airfel Televizyonlar - Altayçeşme Airfel Isıtma ve Soğutma Sistemleri - Altayçeşme Airfel Isıtıcılar - Altayçeşme Airfel Klima - Altayçeşme Airfel Elektrikli Süpürge - Altayçeşme Airfel Su Sebili Servis Merkezi

MÜŞTERİLERİMİZ

NE diyor?

Değerli müşterilerimizin firmamız hakkında yazdıkları yorumlar...

PROFESYONEL EKİP

Beyaz Eşya Klima ve Kombi Arızaları Çözüm Sunmaktayız.

AYNI GÜN GEZİCİ SERVİS

Size En Yakın Servis Noktamızla Aynı GünHizmet Sunmaktayız.

tezcan

BEYAZ EŞYA SERVİSİ